Ostatnia gala UFC w polskiej tv. Ronda Rousey – Sara Mcmann w Orange Sport

Ostatnią galą transmitowana na żywo w Polsce, będzie ta organizowana w Las Vegas. W walce wieczoru dojdzie to arcyciekawego pojedynku dwóch niepokonanych pań.  Transmisja UFC 170 w Orange Sport. Ktoś w końcu przegra Obie piękne, niepokonane, prowokujące i piekielne silne. […]

Ostatnią galą transmitowana na żywo w Polsce, będzie ta organizowana w Las Vegas. W walce wieczoru dojdzie to arcyciekawego pojedynku dwóch niepokonanych pań.  Transmisja UFC 170 w Orange Sport.

Ktoś w końcu przegra

Obie piękne, niepokonane, prowokujące i piekielne silne. Tak krótko można opisać główne aktorki walki wieczoru podczas UFC 170. Ronda „Rowdy” Rousey (8-0-0) już w tej chwili dorównuje najlepszym zawodniczkom w MMA na całym świecie.  Znana jest przede wszystkim z tego że nigdy się nie podaje. W całej jej historii walk w formule MMA, wszystkie walki kończyła jedną techniką „balachą” wielu zarzuca jej że zna tylko jedna technikę ale to nieprawda już w ostatniej walce udowadniała że zna też inne techniki kończące. Ostatni pojedynek „Rowdy” stoczyła podczas pamiętnej gali UFC 168, wtedy pokonała w rewanżowej walce Mieshe Tate przed czasem w 3.rundzie. Właśnie w tej walce mistrzyni wagi koguciej spędziła w oktagonie najwięcej czasu w całej karierze. Resztę walk kończyła już w 1 rundzie. Jej rywalka Sara Mcmann (7-0-0) może nie ma aż takiej skuteczności nokautów ale też potrafi zakończyć walkę przed czasem, udowodniła to w ostatnim pojedynku, podczas debiutu w UFC pokonała Sheile Gaff w 3. rundzie przez uderzenia.

Daniel Cormier – Patrick Cummins

W drugiej walce wieczoru zmierzą się dwaj niepokonani zawodnicy wagi półciężkiej. Dla Daniela Cormier’a (13-0), który w UFC stoczył zaledwie dwie walki, w debiucie pokonał Franka Mira. Obie walki kończył się wynikiem o, którym decydowali sędziowie. Jego rywalem będzie debiutujący w najlepszej federacji MMA na świecie, Patrick „Durkin” Cummins (4-0). Dla „Durkina” głównym celem oprócz zwycięstwa w debiucie będzie to zrobienie już w pierwszej rundzie tak jak to robił w poprzednich starciach.

Ponadto na gali w Las Vegas zobaczyć będzie można takie pojedynki jak: Rory MacDonald (15-2) vs. Demian Maia (18-5), Mike Pyle (25-9-1) vs. T.J. Waldburger (16-8) oraz Stephen Thompson (8-1) vs. Robert Whittaker (11-3)

górny pasek

NIEDZIELA – 23 LUTEGO 2014

02:00 UFC 170: PREELIMINACJE na żywo
Orange Sport

Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski
pasek

04:00
 
UFC 170: RONDA ROUYSEY – SARA MCMANN na żywo
Orange Sport

Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski
górny pasek

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam