I Liga: KPS Siedlce – Camper hitem kolejki w Orange Sport

Nietypowo, bo w czwartek odbędzie się dwudziesta seria gier zaplecza Plus Ligi. Kamery Orange Sport zawitają w Siedlcach, gdzie w najciekawszym meczu gospodarze zmierzą się z Camperem Wyszków. Podopieczni Jana Sucha po dziewiętnastu meczach zajmują drugą lokatę, lecz strata do […]

Nietypowo, bo w czwartek odbędzie się dwudziesta seria gier zaplecza Plus Ligi. Kamery Orange Sport zawitają w Siedlcach, gdzie w najciekawszym meczu gospodarze zmierzą się z Camperem Wyszków.

Podopieczni Jana Sucha po dziewiętnastu meczach zajmują drugą lokatę, lecz strata do lidera wydaje być się na tyle duża, że celem będzie obrona zajmowanego miejsca. Camper, bo o nim mowa, zaledwie punktem wyprzedza Cuprum Lubin, a te w czwartek powinno zdobyć trzy oczka, bowiem zmierzy się z Avią Świdnik.

Rywal zespołu z Wyszkowa bedzie miał o wiele trudniejsze zadanie. Spotkanie w Siedlcach określane jest wydarzenie kolejki. KPS walczy o pierwszą czwórkę tabeli i do upragnionej lokaty traci dwa oczka. Największymi gwizdami gospodarzy są przyjmujący Radosław Zbierski, który jeszcze w poprzednim sezonie wystepował w Jastrzębskim Węglu a także atakujący Damian Schulz.

górny pasek

CZWARTEK – 6 LUTEGO 2014

19:15 I Liga Polska – 20. kolejka: KPS SIEDLCE – CAMPER WYSZKÓW na żywo
Orange Sport

górny pasek

About Bartłomiej Płonka