Gala Fight Night 7: Obrona Częstochowy na żywo w TVP Sport!

Jak poinformowała grupa NG Promotions zaplanowana na 30 listopada gala boksu zawodowego Fight Night 7: Obrona Częstochowy transmitowana będzie przez telewizję TVP Sport. Impreza podczas, której planowane jest aż 7 zawodowych pojedynków zostanie pokazana na żywo na antenie TVP Sport. […]

Jak poinformowała grupa NG Promotions zaplanowana na 30 listopada gala boksu zawodowego Fight Night 7: Obrona Częstochowy transmitowana będzie przez telewizję TVP Sport. Impreza podczas, której planowane jest aż 7 zawodowych pojedynków zostanie pokazana na żywo na antenie TVP Sport.

„Bardzo cieszy mnie, że udało nam się doprowadzić do podpisania umowy z Telewizją Publiczną. TVP Sport jest liderem wśród stacji sportowych na polskim rynku, a my jako grupa NG Promotions zrobimy wszystko by tym liderem pozostała. Zapisy umowy są poufne i mogę jedynie powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z osiągniętego porozumienia. Jednocześnie chciałbym bardzo podziękować za dotychczasową współpracę telewizji Orange Sport i mam nadzieję, że stacja ta, tak samo jak my była z tej owocnej współpracy zadowolona.” –poinformował Marcin Najman.

Podczas gali Fight Night 7 kibice zobaczą w ringu Marcina Najmana, byłego czempiona Europy w wadze półśredniej Rafała Jackiewicza, a także miejscowego bohatera Tomasza Dobosza. Podczas tej samej gali odbędą się dwa pojedynki o tytuł młodzieżowego mistrza świata federacji WBF. W pierwszym pojedynku o ten prestiżowy tytuł zaprezentuje się pięściarz wagi półśredniej Dawid Kwiatkowski, natomiast w drugiej walce bokser wagi ciężkiej Marcin Siwy. Przed zgromadzoną w częstochowskiej hali publicznością swoje pojedynki stoczą także Przemysław Wątroba oraz Jacek Chruślicki.

górny pasek

SOBOTA – 30 LISTOPADA 2013

20:00 Fight Night 7: OBRONA CZĘSTOCHOWY na żywo
TVP Sport sport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki (z Częstochowy)
Reporter: Filip Czyszanowski

górny pasek

źródło: Boxingnews.pl

About Zygmunt Wiśniewski